Не Футболіст. Січ Добряни у групі смерті. Старт Кубка Весни у Ланівці. 1 серія. 3 сезон

"Не Футболіст" — серіал, який повертає справжній брутальний футбол в українські села. ПОТУЖНИЙ І ТОНКИЙ ІГРОВИЙ НОУТБУК:
Стати Патроном:
У цьому епізоді: 00:00 Короткий переказ сезону "Не Футболіст: Перезавантаження" 01:37 Зміни у команді та серіалі: відхід Петра Микитина 02:52 Січ іде на Кубок Весни: 20 команд і лише 1 переможець 03:56 Матч легенд у Добрянах: Січ сьогодення проти ветеранів 05:34 Василь Максимів і Андрій Биків: повернення в команду і в серіал 08:11 Третій тайм після матчу легенд 09:37 Жеребкування Кубка Весни. Три володарі Кубка: група смерті для Добрян 10:49 Заявка на сезон. Максим Фещук зіграє з командою на полі. 12:48 Коли наступна серія 14:13 Січ готується до матчу з Ланівкою. Нова тактика на гру 18:24 Новий голкіпер Січі: грав разом з Романом Дудкою на область 21:15 Січ у Ланівці. Василь про свої завдання в колективі 27:28 Фещук призначає нового капітана і віцекапітанів 31:11 Розклади по складу перед грою. Ланівка закушена на реванш 38:07 Перший тайм 48:50 Перерва 50:42 Другий тайм 54:58 Скандальне пенальті 01:00:48 Після матчу