Драма на останніх секундах, переможна серія та маленькі герої | 2 сезон - 8 серія | ФУТБОЛІСТ

Записуйся на тест-драйв Ford Kuga:
«Верес» продовжує переможну серію двома складними матчами в Першій Лізі. У Рівному проходить наймасштабніший дитячий матч, захисник Мірошник розказує свою історію переродження, воротар Бабійчук не зіграв у сезоні жодного поєдинку, але емоційно заряджає партнерів, президент почне будувати тренувальну базу, а Юрій Вірт стає на день Дідом Морозом. Це 8-серія серіалу «Футболіст» - історія простої команди (@veresclub1957), яка мріє вийти в УПЛ. Hotline - сервіс вибору товарів і порівняння цін:
00:00 – гравці «Вереса» влаштували пікнік та зіграли у футбол проти юнаків; 07:23 – «Кремінь» – «Верес»: важкий перший тайм, епічний промах Шестакова, сумнівний пенальті, який приніс перемогу рівнянам; 14:35 – нова приємна традиція «Вереса»; 15:41 – автобус рівненського клубу зламався на шляху додому; 23:10 – історія Мірошника: аварія, яка ледь не коштувала кар'єри та знайомство з другою половинкою; 33:45 – матч юних футболістів «Вереса» у чемпіонаті України U-14; 39:15 – Степаненко отримає подарунки від гравців «Вереса»; 40:17 – президент клубу про побудову бази для команди; 46:55 – є футболіст, що не зіграв жодного матчу в сезоні за «Верес». Розповідаємо; 54:35 – «Верес» – «ВПК-Агро»: переможний гол Гончаренка на останній хвилині та неймовірні емоції. Всі новини футболу: